Profile Photo

Przylądek Dobrej Nadziei

Adrian Borowik

Jeśli masz ochotę zaprosić mnie do swojego miasta, ośrodka, szkoły, domu i pomóc w zorganizowaniu warsztatów lub prezentacji, albo chcesz, abym wygłosił jeden z moich wykładów – gorąco zachęcam!

Nie potrzeba dużo. Możesz wokół siebie, w Twoim środowisku, wśród rodziców osób z autyzmem, których znasz lub terapeutów, nauczycieli, wolontariuszy… możesz udostępnić im link do tej strony i zaproponować uczestnictwo. Możemy wybrać termin i razem zaangażować się w promocję, aby zebrać 15-25 osób.

Byłoby ekstra znaleźć jeszcze salę, na rozsądnych warunkach. Na chwilę obecną potrzebny jest rzutnik, stolik pod niego, kawałek gładkiej, jednolitej ściany lub ekran, przedłużacz i siedzenia dla uczestników.

Kiedy ustalimy termin – ja robię plakat. Zarówno wersja elektroniczna jak i papierowa są dostępne. Elektroniczną puszczamy w obieg sieciowy, natomiast papierowe (jest to wersja opcjonalna) mogę dostarczyć pocztą w ilości, w której uda się wszystkie wywiesić (5-10 szt.), kolorowe, w formacie A3.

Potem tylko czekamy na chętnych, którzy też się angażują w promocję i w ciągu paru tygodni możemy się spotkać na warsztatach w Twoim miejscu zamieszkania, pracy, terapii dziecka…

Oczywiście osoba, która mi pomaga staje się Gościem, choć raczej dużo, dużo częściej – Gościnią Honorową 🙂 na moich warsztatach i wchodzi z upustem 100%.

Jeśli masz życzenie wspomóc moje działania skorzystaj z poniższego formularza i napisz do mnie celem ustalenia szczegółowych ustaleń 🙂 lub skontaktuj się ze mną w najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

zadzwoń: 793 010 861

napisz: poczta@przyladekdobrejnadziei.pl

Facebook

 

Wypełnij wszystkie pola formularza.
Ten formularz służy do komunikowania się ze mną w sprawie nawiązania współpracy,
zaproszenia mnie do siebie na warsztaty.
Do wszystkich innych spraw służy formularz w zakładce KONTAKT.
Będę zobowiązany za utrzymanie tego podziału tematyki. Dzięki 🙂

Imię

Nazwisko

Adres e-mail

Jeśli masz ochotę zostawić mi swój nr telefonu, z przyjemnością do Ciebie zadzwonię.
nr telefonu

Miasto organizowania warsztatów

Treść wiadomości